Říj 02

V rámci KA3 projektu „Inovace studijních oborů“ Vám nabízíme účast na kurzu

„Prezentační dovednosti v českém jazyce“

který proběhne v termínech

1. část:  2. 11. 2012 od 10 do 14 h v místnosti SM1

2. část: 23. 11.  2012 od 8 do 12 h v místnosti SM2.

Lektorem bude Doc. Mgr. Václav Martinec z Katedry českého jazyka a literatury, jehož doménou jsou: kulturní management, základy hlasové výchovy, kultura řeči a dějiny světového divadla.

Připravovaná témata:základy hlasové výchovy, kultura řeči, jednotlivé technické položky vytvářející mluvu barevně znějícího hlasu a perfektní výslovnosti.

Ve všech případech půjde především o praktické procvičování, pouze s minimem teoretických rozkladů.

Počet účastníků kurzu je omezen na 12 osob.

Prezentační dovednosti v ČJ (Mluvní školení) – Martinec

Prezentační dovednosti v ČJ-audio – Martinec

Přihláška na kurz:

Evaluace (průměrná známka; n= že by bylo mož9)

Obsah absolvovného kurzu: 1,0
Kvalita studijních materiálů: 1,1
Vědomosti lektora k danému tématu: 1,0
Pedagogické schopnosti lektora: 1,0
Organizace kurzu: 1,1
—————————————————————————–
Vzkazy z dotazníků:

• Pokračovat v kurzu – učit se kvalitně mluvi, trénovat hlasový projev jednaj jako učitel, tak zajistit, aby podobné výuka byla i po studenty učitelství.
  • Kurz vnímám ako velmi užitečný. Rovněž by bylo vhodné, aby tuto průpravu měli všichni budoucí učitelé a vychovatelé.
  • Napadlo mne, že by bylo možné žádat FRVŠ (fond rozvoje vysokých škol) o rozšíření předmětu v rámci volitelných předmětů ve výuce na PedF.
  • zavést do povinné výuky studentů, možnost navazujícího studia pro nás
  • prospěšné by bylo pokračování i rozšíření kurzu pro studenty PdF (učitelství)
  • Vynikající a nutné pro každého učitele, je zapotřebí zavést do pregraduální výuka učitelů (našich studentů). Bylo by dobré zavést též pokraující semináře této probematiky.
  • Pan pedagog je skvělý!